RiMarCo

Reklama i marketing internetowy dla firm

Załóż stronę

Własna strona www czy blog to bardzo dobry pomysł na pierwszy kontakt z klientem i sposób na prezentację swoich usług.

Ofertę kieruję głównie do firm jednoosobowych, do specjalistów, przedstawicieli wolnych zawodów: księgowych, prawników, lekarzy, architektów, psychologów, którzy chcą stworzyć własną stronę www, ale nie wiedzą od czego zacząć.

W ramach oferty "Załóż stronę" oferuję:

  • pomoc przy rejestracji domeny internetowej,
  • rejestrację i konfigurację serwera pod stronę www i pocztę e-mail,
  • założenie firmowego adresu e-mail,
  • wykonanie strony www i jej publikacja w Internecie,
  • działania SEO dzięki którym nowa strona zostanie zaindeskowana w wyszukiwarce Google,
  • pomoc przy rejestracji wpisu reklamowego firmy klienta w darmowej usłudze "Google Moja Firma",
  • wypozycjonowanie strony www w wyszukiwarce Google na frazy lokalne, przykład: "usługi marketingowe kalisz".

Zapraszam do współpracy.

Każda strona www, potrzebuje adresu pod którym będzie wyświetlana. Tym adresem jest właśnie domena internetowa. Dla przykładu moja strona www wyświetla się pod adresem (domeną) "rimarco.pl". Pomagam w rejestracji i przedłużaniu domen internetowych .pl, .com.pl, .com, .eu i wielu innych. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze domeny, sprawdzeniu czy dana domena jest wolna do rejestracji, czy już zajęta, skonfigurowaniu domeny tak aby działaja pod nią Państwa strona www oraz poczta e-mail - zapraszam do współpracy.

Hosting to miejsce na serwerze, którego celem jest przechowywanie i udostępnianie Państwa strony www oraz poczty e-mail. Każda strona internetowa zawiera pliki tekstowe, graficzne, bazy danych, które musi przechowywać w konkretnym miejscu w internecie. Tym miejscem jest właśnie serwer. Oprócz przechowywania stron www Państwa serwer odpowiada również za poprawne działenie poczty e-mail. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy rejestracji i obsługi hostingu na stronę www oraz pocztę e-mail na serwerach największych firm hostingowych w Polsce takich jak nazwa.pl, home.pl i innych - zapraszam do współpracy.
...