RiMarCo

Reklama i marketing internetowy dla firm

O mnie

Oferuję usługi związane z marketingiem internetowym, zarządzaniem projektami oraz tworzeniem stron www.

Jestem w branży od 2006 roku. Zaczynałem jako referent / specjalista ds. marketingu w kancelarii prawno - windykacyjnej. W latach 2011-2015 pełniłem funkcję kierownika marketingu w jednej z kaliskich firm zajmującej się renowacją fortepianów. Do moich zadań należało: rekrutacja i zarządzanie zespołem pracowników i dostawców, nadzór nad wytwarzaniem stron www, mailingów, katalogów, materiałów reklamowych, obsługa social mediów itp.

Od 2012 roku prowadzę własną działalność gospodarczą.

Od 2015 roku systematycznie zdobywam doświadczenie i podnoszę swoje kwalifikacje w obszarze zarządzania projektami informatycznymi, funkcjonując na styku biznesu i wytwarzania oprogramowania. Jest to możliwe dzięki współpracy z jedną z ostrowskich firm z branży chemii samochodowej, dla której świadczę usługi koordynatora projektów IT. Zarządzam zespołem 6 programistów i planuję ich pracę. Projekty realizujemy w oparciu o metodologię Scrum. Biorę czynny udział w procesie wytwarzania oprogramowania: git, jira, confluence, testy. W zależności od potrzeb pełnię zamiennie funkcje Koordynatora IT, Scrum Mastera czy Product Ownera. Jako zespół, tworzymy nowe i rozwijamy istniejące strony www oparte o php, laravel, mysql, WordPress, Joomla!.

Pracuję również dla firm działających w obszarach windykacji, odszkodowań, psychologii, coaching'u. Oferuję usługi związane z marketingiem internetowym: tworzeniem i wysyłką mailingów, pozycjonowaniem stron www, działaniami SEO.

"Po godzinach" tworzę proste strony www, systematycznie podnosząc swoje umiejętności w tym zakresie.

Dobrze opisuje mnie poniższy obrazek :) Wielozadaniowość i "dowiezienie" realizowanych projektów na czas to moja codzienność.

Zapraszam do współpracy.

...